ABOUT KIRALıK SUNUCU

About Kiralık Sunucu

About Kiralık Sunucu

Blog Article

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Sunucu donanımının kurulması ve bakımının yapılması,enerji,soğutma,yedeklilik,altyapının 7 gün 24 saat yönetimi gibi bileşenler internet hosting sağlayıcısının sorumluluğundadır.

Sunucularımız seçilebilir iki farklı TIER 3 veri merkezinde barınmakta olup yedekli World wide web erişimi sağlamaktadır.

Bu nedenle Turhost.com kalitesine geçmek isteyen kullanıcıların tüm sunucu taşıma işlemleri, alanında uzman sunucu destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

thirty güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Bazı sunucular yalnızca tanımlanmış görevleri için kullanılır. Örnek olarak bir program sunucusu web sitesi barındırma işlemini gerçekleştirebilir. Başka bir deyişle ağ kullanıcıları bu bilgisayar softwareının kopya verisini bilgisayarlarına yüklemelerine gerek kalmadan çalıştırarak kullanabilirler. Web sunucuları siteyi kolayca host edebilirler. Dosya sunucuları ise klasörleri ve dosyaları bir ağ içerisinde paylaşırlar.

Yedekleme yapabilme ve kesintisiz çalışabilme koşullarına sahiptir. Bir kullanıcı, ziyaret etmek istediği Internet sitesinin adresini tarayıcıya girdiğinde, o siteye ait içerik server sayesinde kullanıcıya ulaştırılır.

Hangi sunucuyu seçmeniz gerektiğine karar veremediniz mi? Detaylı bilgi ve ihtiyacınıza uygun sunucuyu seçmenize lawnımcı olmak için sizi arayalım

ederseniz sunucunuzun belirli periyotlarla bu yedekleme alanına yedek alması sağlanabilir. Üstelik hepsi

Hizmetinizle beraber sunulan DDoS koruma hizmeti olası bir saldırı Fiziksel Sunucu anında kirli trafiği ağınızdan uzaklaştırır.

Dedicated Sunucu kiralama hizmetimizde E35 sunucu modeline kadar 100Mbps paylaşımsız hat sunmaktayız. E35 üstü yüksek performanslı sunucu modellerimizde sunucu başına 1Gbit erişim sağlamaktayız.

Kiralık sunucu işlemlerinde, projenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınızdan daha fazlasına sahip kiralık sunucularda gereğinden fazla ücret ödeyebileceğiniz gibi düşük donanım ve kaynaklara sahip sunucular projenizin performansını ve devamlılığını tehlikeye atabilir.

Sunucu taşıma, zaman alan ve çAlright dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yapılacak en ufak bir hata olası veri kayıplarına yol açabilir.

Kiralık sunucunuzun kaynaklarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda artırabilir ve bu aşamada sanal sunucu ve bulut sunucularda herhangi bir erişim sıkıntısı yaşamazsınız. Dedicated Server (Fiziksel Sunucu) için paket değişimi işlemleri genellikle Disk ve Ram değişimini gerektirdiğinden bu süreçte sunucunun zorunlu olarak kapalı olması gerekir.

Report this page